Графік амбулаторного прийому лікарів Центру ПМСД м.Горішні Плавні на жовтень 2017 року

Реєстратура: 6-11-16, 068 922 67 74

Кабінет викликів лікаря додому: 4-08-66, 3-28-57, 068 922 63 37

Графік чергування лікарів Центру ПМСД у вихідні та святкові дні на жовтень 2017 року

Дата
Прізвище
Години прийому
Прізвище
Години прийому
 07.10.2017 Голобородько Ю.М. 11.00-14.00
14.10.2017 Велика В.П. 08.00-12.00
16.10.2017 Вінніченко В.В. 11.00-14.00
 21.10.2017  Боровецька В.В.  08.00-11.00
 28.10.2017  Косяк О.В.  08.00-11.00
 щосуботи Велика В.П.  08.00-11.00

Графік амбулаторного прийому лікарів – педіатрів на жовтень 2017 року

Спеціалісти
Прізвище
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
20
Лікар-педіатр
Каленюк Марина Василівна
Відпустка з 18.09.17р.
18
Лікар-педіатр
Мірошниченко Світлана Василівна
08.00-11.00
14.00-17.00
08.00-11.00
15.00-18.00
09.00-12.00
17
Лікар-педіатр
Третякова Наталія Ремівна
09.00-12.00
08.00-11.00
15.00-18.00
12.00-15.00
13.00-16.00
20
Лікар-педіатр
Соловей Лариса Олексіївна
13.00-16.00
14.00-17.00
08.00-11.00
09.00-12.00
09.00-12.00
18
Лікар-педіатр
Кинбур Леся Павлівна
12.00-15.00
09.00-12.00
14.00-17.00
08.00-11.00
12.00-15.00
АСМ, Героїв Дніпра, 102
Сімейний лікар
Климова Світлана Олександрівна
08.00-12.00
08.00-12.00
12.00-16.00
12.00-16.00
09.30-12.30
316
Алерголог дитячий
Бібікова Лариса Павлівна
12.30-15.30
12.30-15.30
12.30-15.30
12.30-15.30
12.30-15.30

Графік амбулаторного прийому дорослого населення на жовтень 2017 року

Спеціалісти
Прізвище
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота
305
Лікар-терапевт Боровецька Валентина Василівна
13.00-18.00
08.00-13.00
08.00-12.00
13.00-18.00
09.00-12.00
АСМ, Доброволь-ського, 63
Сімейний лікар Буткевич Ольга Олексіївна
14.00-17.00
08.00-12.00
14.00-17.00
08.00-12.00
09.30-12.30
12
Сімейний лікар Варинська Олена Павлівна
13.00-17.00
08.00-12.00
08.00-12.00
08.00-12.00
09.00-12.00
311
Лікар-терапевт Велика Вікторія Павлівна
08.00-13.00
08.00-13.00
14.00-18.00
08.00-13.00
12.00-15.00
08.00 -11.00
305
Лікар-терапевт Вінніченко Валентина Володимирівна
08.00-13.00
військомат  12.00-16.00 військомат 15.00-18.00
314
Сімейний лікар Голобородько Юлія Миколаївна
13.00-17.00
13.00-17.00 08.00-12.00 08.00-12.00 09.00-13.00
101
Лікар – терапевт Лантратова Олена Григорівна
Курси з 02.10.17р.
АСМ, Горького, 57
Сімейний лікар Файда Микола Миколайович
08.00-12.00
08.00-12.00
08.00-12.00
08.00-12.00
10.00-13.00
Сімейний лікар Марченко Василь Петрович
08.00-12.00
08.00-12.00 08.00-12.00  14.00-18.00  09.00-12.00
324
Сімейний лікар Остапенко Олександр Іванович
08.00-12.00
13.00-17.00
13.00-17.00
08.00-12.00
09.00-12.00
АСМ, Доброволь-ського, 63
Сімейний лікар Ремесник Тамара Григорівна
08.00-12.00
13.00-17.00 08.00-12.00 12.00-16.00 12.00-15.00
322
Сімейний лікар Савельєва Наталія Всеволодівна
08.00-12.00
13.00-17.00  08.00-12.00 13.00-17.00 09.00-12.00
312
Терапевт Остапенко Людмила Миколаївна
09.00-12.00
09.00-12.00
09.00-12.00
09.00-12.00
09.00-12.00
АСМ, Героїв Дніпра, 23
414 Сімейний лікар Панченко Олена Михайлівна  08.00-12.00 15.00-18.00 08.00-12.00 08.00-13.00 09.00-12.00
316
Алерголог дорослий Бібікова Лариса Павлівна
08.00-12.00
08.00-12.00
08.00-12.00
08.00-12.00
08.00-12.00

 

Спеціалісти
Прізвище
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
Субота
Неділя
I-поверх МЛ, педіатр. відділення, каб. 1
Відділення спортивної медицини Черненко Анатолій Юрійович 08.00 – 14.00 08.00 – 14.00 11.00 – 17.00 08.00 – 14.00 08.00 – 14.00
I-поверх Центру ПМСД
Відділення ЗПТ, лікар-психіатр Драгомирецький Єгор Вікторович 08.00 – 10.00 вихідний: 23.10 08.00 – 10.00 вихідний:  03.10, 31.10 08.00 – 10.00 вихідний: 04.10, 11.10 08.00 – 10.00 вихідний:  19.10 08.00 – 10.00 вихідний: 27.10 08.00 – 10.00 вихідний: 07.10, 14.10 08.00 – 10.00 вихідний: 08.10, 15.10, 22.10