Графік амбулаторного прийому лікарів стоматологічної поліклініки на травень 2019 року

Реєстратура: 4-45-62, 068 263 44 73

Спеціаліст
Прізвище
№ кабінету
робочі дні

робочі години

лікар – стоматолог ортопед

Анхімов Володимир Олександрович

(з 21.05.2019р.)

22
4 тиждень
08.03-13.00
5 тиждень
13.03-18.00
лікар – стоматолог ортопед

Гніденко Олександр Миколайович

22

2,4 тиждень
08.03-13.00
1,3,5 тиждень
13.03-18.00
лікар – стоматолог ортопед

Гніденко Віктор Олександрович

22

2,4 тиждень
13.03-18.00
 1,3,5 тиждень 08.03-13.00
лікар – стоматолог ортопед

Колеснік Олександр Петрович

22

2,4 тиждень
13.03-18.00
1,3,5 тиждень 08.03-13.00
лікар – стоматолог терапевт

Безрук Ірина Леонідівна

18

08.00 – 14.20
лікар – стоматолог дитячий

Крівченко Вікторія Анатоліївна

12

пнд.срд.птн.

08.00-14.20

втр. чтв.
13.40-20.00
лікар – стоматолог терапевт

Шевченко Дмитро Володимирович

18

пнд. срд. птн.
15.00 – 20.00
лікар – стоматолог терапевт

Проскура Наталія Василівна

18

пнд.срд.птн.

08.00-14.20

втр. чтв.
13.40-20.00
лікар – стоматолог терапевт

Іванов Антон Леонідович

18

пнд.срд.птн.

13.40-20.00

втр. чтв.
08.00-14.20
лікар – стоматолог терапевт

Єгорова Катерина Володимирівна

(до 21.05.2019р.)

18

пнд.срд.птн.

13.40-20.00

втр. чтв.
08.00-14.20
лікар – стоматолог ортодонт

Струц Олена Сергіївна

20
пнд. срд. птн.
16.30-18.30
втр. чтв.
08.00-12.20
16.30-18.30
лікар – стоматолог терапевт

Малигіна Наталя Григорівна

19
11.40-13.10
лікар – стоматолог терапевт (пародон-толог)

Василенко Михайло Володимирович

19
08.00-11.20
лікар – стоматолог хірург

Кобильченко Ганна Василівна

31
пнд. срд. птн.
08.00-14.20
втр. чтв.
13.40-20.00
лікар – стоматолог хірург

Шкурко Михайло Володимирович

 (до 21.05.2019р.)

31

пнд. срд. птн.
13.40-20.00
втр. чтв.
8.00-14.20

Графік чергування лікарів стоматологічної поліклініки у вихідні дні на травень 2019р.

Дата
18 каб.
часи прийому
31 каб.
часи прийому
12 каб.
часи прийому
04.05.2019р.
Єгорова К.В.
08.00 – 13.30
Шкурко М.В.
08.00 – 13.30
Поповкіна Л.М.
08.00 – 13.30
11.05.2019р.
Проскура Н.В.
08.00 – 13.30
Кобильченко Г.В.
08.00 – 13.30
Бобровська А.М.
08.00 – 13.30
 18.05.2019р.  Іванов А.Л. 08.00 – 13.30  Шевченко Д.В. 08.00 – 13.30 Крівченко В.А. 08.00 – 13.30
25.05.2019р.
Безрук І.Л.
08.00 – 13.30
Луценко М.В.
08.00 – 13.30
Поповкіна Л.М.
08.00 – 13.30