У зв ‘язку із підвищенням захворюваності  населення на кір управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області звертається  до жителів міста  та населених пунктів Дмитрівської сільської ради.

В разі підвищення температури із  проявами висипу по тілу  викликати лікаря додому, у вихідні дні бригаду екстреної медичної допомоги. Обмежити перебування в місцях масового скупчення людей. При необхідності відвідування лікувально-профілактичних закладів,  торгівельної мережі, проїзду в громадському транспорті    обов’язково   використовувати захисну медичну маску.

З 26.02.2018 року припиняється видача ідентифікаторів  медичних карток пацієнтів  в кабінеті 311 Центру ПМСД м. Горішні Плавні. Про відновлення видачі буде повідомлено додатково.

Управління охорони здоров’я  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

2 thoughts on “Підвищення захворюваності населення на кір

    1. Шановна п-ні Світлано! Дякуємо за запитання. Офіційно у місті Горішні Плавні школярі відвідують навчальні заклади, підвищення захворюваності на ГРВі серед школярів відсутнє, показник 9.6%, а карантин оголошується при 20%, медогляди не відміняються. А якщо говорити про захворюваність на кір то потреби оголошувати карантин не було – хворіють дорослі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать − тринадцать =