20 грудня 2017 року відбулось третє розширене пленарне засідання госпітальної ради Південного госпітального округу під головуванням Марії Ігнатчук. Із 25 членів госпітальної ради на засідання з’явилось 22. До участі в роботі запрошені представники Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, органів управління міст Кременчука, Горішні Плавні, головний лікар Козельщинської ЦРЛ. На розгляд винесено 5 питань, які і були затверджені. По першому питанню – Затвердження Положення про Госпітальну раду – доповідав заступник голови Госпітальної ради Валерій Краснопір (Горішні Плавні, юрист).

Відведений регламент виступу у 25 хвилин затягнувся не мало і не багато на 5 годин. В основному розглядались правки, які внесли члени Госпітальної ради від міста Кременчука. За основу Положення, з самого початку його формування, взято Примірне Положення про Госпітальну раду.У поведінці представників від м.Кременчука було намагання заблокувати всі питання та пропіаритись перед глядачами, адже велась пряма трансляція. Після затвердження Логотипу Південного Госпітального округу (автор Юрій Ковпак, м.Горішні Плавні) виникли дебати відносно розгляду 3 та 4 питань, які стосувались мережі та маршрутів пацієнтів. Посилаючись, що не підготовлено самого документу, а в їхньому розумінні електронна версія не є таким, після чергової переголосовки дано можливість головуючій довести до відома присутніх інформацію, що вона і зробила в урізаному варіанті, не поглиблюючись у деталі, але яка повинна стати базовою, з якою більш детально могла б працювати створена робоча група. Ознайомившись із презентацією з боку представників міста Кременчука, знову претензії що все не так, але з їх вуст так і не прозвучало, як це має бути. Розглядати план роботи Госпітальної ради на 2018 рік представники міста Кременчука не виявили бажання і покинули засідання. Більшість, яка залишилась у залі засідань, прийняла план роботи Госпітальної ради на 2018 рік. Марія Ігнатчук оголосила перерву у роботі Ради на невизначений термін.

1 thought on “До важливих питань так і не дійшли

  1. Добрий день, з новим роком!
    Звертаюсь до вас з проханням розібратися в ситуації, що виникла в Міській лікарні з преміями, а точніше з її відсутністю(новорічної)! Центр ПМСД отримали в повному обсязі, всі працівники, чому в лікарні ні, дуже цікаво, при тому, що адміністрація лікарні (гол.лікар,начмед,бухгалтер, єкономіст) про себе не забули. В 2016 році новорічну премію не отримали тільки лікарі, що теж якось цікаво, в цьому році зовсім нікому не дали,крім адміністрації!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × три =